katalpa 2.JPG
pohled do zahrady.JPG
U Gabky... prostor pod schodištěm

U Gabky... prostor pod schodištěm

Úprava prostoru pod schodištěm, dnešní práce s kamenem.
zrenovovaná skříňka....spižka

zrenovovaná skříňka....spižka

Spížková skříňka byla z aukra, byla pěkně opatřena několika nátěry, takže nejdříve byl použit odstraňovač starých nátěrů, brousilo se bruskou, vrtačkou s různými kotoučky do málo přístupných míst, zkoušely se všeliké techniky, no a jak už se ukázalo dřevo, bylo vyhráno, jelikož měl být u skříňky vytvořen přírodní kabátek, tak byla nakonec ošetřena přípravkem OSMO.....čistý vosk, no posuďte sami, úchytky už jsou teď taky přimontovány.
terasa

terasa

zahrada.JPG
terasa

terasa

zahrada u Gabky

zahrada u Gabky

Okno kuchyň

Okno kuchyň

Okno obývací pokoj

Okno obývací pokoj

1

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (139 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one