můj pokoj

můj pokoj

primulky

primulky

čekání na JARO s kytičkou modřenců

čekání na JARO s kytičkou modřenců

Aspoň maličko potěšit dušičku kytičkou modřenců a zkrátit si čekání na jaro, už aby tady bylo.
květinka z ústřižků látek.JPG
<font size="3" style="font-style: italic;"><span style="font-family: Comic Sans MS;"><span style="color: rgb(128, 0, 0);"><span style="font-weight: bold;">Nastříháme si čtverečky velikosti cca 4-5cm</span><span style="font-weight: bold;"> / používám cikcak nůžky/a postupně zapícháváme do polystyrénové koule vedle sebe. Na dírky používám větší hřebík</span></span></span></font> ,<span style="font-style: italic;"> </span><font size="3" style="font-style: italic;"><span style="font-weight: bold; color: rgb(128, 0, 0); font-family: Comic Sans MS;">pak si hřebík vložím do středu látky a vtlačím do dírky, stále vedle sebe, tím nám vznikne bohatý květ. Napíchneme na větvičku a máme dekoraci.<br /></span></font>
Nastříháme si čtverečky velikosti cca 4-5cm / používám cikcak nůžky/a postupně zapícháváme do polystyrénové koule vedle sebe. Na dírky používám větší hřebík , pak si hřebík vložím do středu látky a vtlačím do dírky, stále vedle sebe, tím nám vznikne bohatý květ. Napíchneme na větvičku a máme dekoraci.
kvetoucí pop.rozmarýn

kvetoucí pop.rozmarýn

Můj popínavý rozmarýnek se rozhodl, že bude kvést celou zimu, mám ho na zaskleném balkóně trvale, vzala jsem jej jen na focení, půjde zase znovu do svého azylu, asi je mu tam dobře.
předsíň

předsíň

dnešní snížkové ráno

dnešní snížkové ráno

snop se srdíčky

snop se srdíčky

křesílko se srdíčkem

křesílko se srdíčkem

dekorace na pozinku

dekorace na pozinku

věnečky a kytky na dušičky

věnečky a kytky na dušičky

růžičky z javorových listů

růžičky z javorových listů

http://photo.163.com/photos/lovedingding0/111632521/#p1
odkaz na výrobu javorových růžiček
dekorace z hortenzií.JPG
srdíčko z hortenzií.JPG
skleněná srdíčka na háčkované dečce-JYSK.JPG
zátiší sobík s lampou.JPG
podzimní věneček .JPG
sušené růže.JPG
šípky

šípky

podzim.aranž

podzim.aranž

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (137 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one