ptačí klícka

ptačí klícka

Nátěr: prášk.mořidlo CEDR
Postup výroby:
Nejprve si uděláme dle formy pevné dno a umotáme si základní část do výšky cca 5 cm do osnovních ruliček si dáme aranžovací drát, aby se nám ruličky daly pěkně vytvarovat, nadstavíme si je. Dále si upleteme další horní část, použila jsem malou kuch.misku, ukončila zasunutím ruliček jedn.uzavírkou. Tavnou pistolkou jsem si osnovní ruličky přilípla k horní stříšce. Bidýlko je upleteno ze 3 ruliček do copánku, taktéž očko na zavěšení.
12.03.2009 23:35:24
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (137 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one