Na papírová dna můžeme použít techniku krakelování:

Postup:
Papírové dno si natřeme lepidlem Herkules a necháme zaschnout, pro urychlení schnutí můžeme použít fén, když máme dno suché, natřeme bílým balakrylem, ale pozor natíráme vždy jen jedním směrem, necháme opět schnout, opět můžeme použít fén pro urychlení schnutí, začnou se nám tvořit praskliny, Když je vše suché, můžeme nechat jen tak čisté, jinak můžeme přidat motiv z trojvrstvého ubrousku si ručně vytrháme obrys obrázku, který použijeme na dno, jen vrchní část ubrousku si dáme na již znovu natřené dno herkulesem, které je již zaschlé a položíme ubrousek, přiložíme pečící papír a zažehlíme žehličkou nastavenou na nejnižší stupeň.
kočičky.JPG
macešky.JPG
kočičky macešky.JPG

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (139 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one