beránek

beránek

Beránka jsem začínala tělíčkem, udělala jsem si oválné dno z kartonu a vypletla do výšky jakou potřebujete. Pak jsem si v ruce upletla takovou šišku na hlavičku, ta je připevněna umělohmotnými páskami, které se dají pěkně utáhnout a už nepustí, drží pevně, 4x krouceným pletením nožičky, které jsem pak k tělíčku přilípla tavnou pistolkou. Ušička se pletou tak jako okvětní lístky. Jelikož jsem neměla po ruce kousek kožešiny beraní, tak jsem lepila na hlavičku odlíčovací tampony, které jsem si vždy nastřihla a udělala kornoutek. Zvoneček je upleten opět krouceným pletením. Pod nožičkama mám nalepené kousky kožešiny.
17.03.2012 18:35:13
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one