pomůcka k pletení vyplétaných vík nebo dna koše

pomůcka k pletení vyplétaných vík nebo dna koše

Použijeme 3 hranolky o celkové délce cca 60-65cm, do spodní části si jemně rašplí vyznačíme zářezy na umístění ruliček v rozmezí cca 2-2,5cm. Provrtáme si dírky na uchycovací šrouby a máme připravenou část do které si budeme uchycovat ruličky, aby se nám dobře pletlo, mám ještě jeden hranolek, ve kterém jsou položeny konce osnocních ruliček s hlubšími zářezy, aby tam rulička  mohla být při pletení položena,  ale při pletení jsem moc nepoužívala. Poznatek z pletení....... bylo by dobré pomocí svorek si rám pevně uchytit, ať se nám nepohybuje.

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (139 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one