Masový nákyp..recept je zařazen v rubrice MŇAMKY ..vepř.maso

Masový nákyp..recept je zařazen v rubrice MŇAMKY ..vepř.maso

Masový nákyp..recept je zařazen v rubrice MŇAMKY ..vepř.maso

Masový nákyp:
vepřové maso, použila jsem plecko ...80 dkg umeleme a podusíme na cibulce.  Přidáme sůl, drcený kmín, umletou  žemli (20dkg cca 4 žemle) máčené v mléce, 3 žloutky a sníh z bílků, sekanou petrželku. /nedávala jsem/ vše promícháme.
Směs dáme do pekáče vymaštěného máslem a vysypaného strouhankou. Upečeme v troubě, pekla jsem cca necelou hodinku při teplotě 200stupňů.
Dobrou chuť.

za recept bych ráda poděkovala mé virtuální kamarádce Aničce...Ani díky.
16.04.2011 12:47:06
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one