Slaná dobrůtka z listového těsta.

Slaná dobrůtka z listového těsta. - obrázek

Slaná dobrůtka z listového těsta. - obrázek

Tento recept je z pořadu Jak na to /dle Marshy Kocábové,/ u nás si získal velkou oblibu, je celkem rychle udělaný a taky velmi rychle zkonzumovaný.

Ingredience:
1 lístové těsto, zpracovat, vyválet a dát na vyšší pekáč po okraj.
1 cibule
30-35dkg šunkový salám, nebo anglická slanina
20 dkg sýr EIDAM /Vcelku/
1 sladká smetana
4 vajíčka

Náplň:
Usmažíme cibulku, přidám na jemné kostičky nakrájený šunkový salám, nebo anglickou slaninu, dle libosti, podusím, nechát mírně zchladnout, mezitím si připravím 4 vajíčka a hrnek smetany rozkvedlat  a dáme na plech vyložený  po okraj plechu lístkovým těstem, podušený salám s cibulkou, na na to vylijeme rozšlehané vajíčka se smetanou. Posypeme 20 dkg sýru EIDAM nastrouhaného na hrubo. a dáme péct do vyhřáté trouby , tak na 170st.C na 35 minut, hlídat, každá trouba peče jinak, jak začne na povrchu krásně zlátnout, je hotovo.

Dobrou chuť.
22.02.2008 18:51:15
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (139 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one