Švestková čokoláda...najdete v rubrice Mňamky...různé

Švestková čokoláda...najdete v rubrice Mňamky...různé

Švestková čokoláda...najdete v rubrice Mňamky...různé

INGREDIENCE:
1kg švestek, 1kg cukr krystal, 1 vanilkový cukr, 4 dkg kakaa, trošku skořice./ cukru se může dát méně, na můj vkus je to dost sladké/
Postup:
Švestky vypeckujeme a dáme do hrnce, zasypeme cukrem smíchaným s kakaem a vaříme za občasného míchání do měkka, necháme přejít varem, přidáme trošku skořice,/já nedávala, opět šidím/ rozmixujeme ponorným mixérem a ještě necháme přejít varem, před uzavřením můžeme nahoru do skleničky přidat lžičku rumu, pro děti rum prosím vynechat. Ještě horké plníme do skleniček a uzavřeme.
Myslím, že to bude dobrá pochoutka na palačinky, do buchet a do jiných dobrot. Skleničky můžeme uložit do vychladnutí pod deku, já jsem obrátila dnem vzhůru. Dělala jsem ze 2 kg a je z toho 8 skleniček.
Zdroj: www.oblubenerecepty.sk/
06.10.2009 16:19:05
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one