Mozaika v srnčím hřbetu

INGREDIENCE:

20dkg salámu
1 moravanka
1 tatarka
1 cibule
4 vajíčka uvařená na tvrdo

Nálev z moravanky vlejeme do odměrky a vodou doplníme do 3 dcl. Pak vlejeme do hrnce, přidáme 1/2 masoxu a 3 dkg želatiny a necháme povařit. Mezitím si v misce smícháme salám, nakrájená vajíčka, moravanku, cibuli, tatarku a přidáme vychlazenou želatinu a dáme do srnčího hřbetu.  Nejlépe je připravit večer a nechat přes noc ztuhnout v ledničce, aby se dobře krájelo na plátky.
21.08.2008 20:39:26
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one