Dětská přesnídávka- najdete v rubrice MŇAMKY-různé

Dětská přesnídávka- najdete v rubrice MŇAMKY-různé

Dětská přesnídávka- najdete v rubrice MŇAMKY-různé

Dětská přesnídávka
Suroviny:
5kg oloupaných jablek, 2 1/2 l vody, 3 vanilkové pudinky, 1/2 kg cukru.

Postup:
Jablka oloupeme, nakrájíme a svaříme ve vodě. Necháme vychladnout a rozmixujeme. Přidáme pudink a cukr a přivedeme k varu. Necháme chvilku povařit a stále mícháme.
K jablečnému základu můžeme přidat:
maliny, broskve, meruňky, jahody, borůvky. Dáme do sklenic od přesnídávek / pozor jen  od straších typů skleniček, nyní jsou už jen jednorázové/ a sterilizujeme při teplotě 80 st.C
Tato přesnídávka je dělaná na zkoušku z hrušek, jablíčkovou už jsem dělala. Dělala jsem ze 4 kg jablíček a bylo 28 skleniček od přesnídávek.
Při dnešní ceně přesnídávek si myslím, že to stají za ten čas, který tomu budete věnovat.
20.09.2009 08:41:56
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one