KYSELICA s hřibama

KYSELICA s hřibama

KYSELICA s hřibama

Dáme vařit sáček kyselého zelí 0,5kg, na oleji si opečeme klobásu, nebo nějaký kousek uzeného krkovice, nebo angl.slaniny po opečení přidám do zelnice a na zbytku tuku udělám jíšku, po chvilce přidám červenou papriku, ale jen krátce, aby nezhořklo a zaleju studenou vodou, nechám povařit cca 10minut a přidám do polévky. Hřiby jsem si povařila zvlášť ve vodě a scezené přidala po polévky. Ochutíme 1 káv.lžičkou vegety, cukrem, octem, solí dle chuti.

Dobrou chuť.

09.01.2009 19:07:21
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (137 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one