Nakrájím si cibuli na půlměsíčky a podusím na másle, přidám nakrájené na plátky syrové brambory a chvíli dusím, přidám sůl, trošku drceného kmínu, vegetu a zaleju kelímkem smetany.
Připravím pekáček, do kterého dám na dno polovinu podušené směsi  přidám na menší kousky nakrájené kuřecí řízky na dvě porce 2 kusy posypu vegetou a přidám druhou půlku bramborové směsi. Přikryju alobalem a peču 1 a 1/4 na 160st.C.
Dobrou chuť.
zapékané brambory s kuřecím masemS7002394.JPG
zapék.brambory kuřecím masíčkem.JPG
22.11.2008 19:32:25
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (137 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one