Kuřecí masové nudličky v bramboráku.

Kuřecí masové nudličky v bramboráku.

Kuřecí masíčko nakrájíme na nudličky, osmahneme na cibulce, přidáme, sůl, drcený kmín, vegetu, nakonec zaprášíme troškou mouky, necháme podusit, podlijeme troškou vody.
Těsto na bramborák si připravíme ze syr.strouh.brambor, přebytečnou vodu slijeme, přidáme sůl, kmín, majoránku, hladkou mouku, vejce.
Uděláme si bramboráky a plníme podušeným kuřecím masem. Podáváme s oblohou.
Dobrou chuť.
10.02.2008 13:45:32
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one