Na kuřecí bábovku jsem požila 6 ks kuřecích řízků, které jsem si pěkně rozkrájela podélně, byly dost veliké, naklepala, osolila, přidala drcený kmín, trošku vegety. Do bábovkové formy, jsem si vložila pečící papír a postupně jsem ukládala na dno kuřecí řízky jednu vrstvu, dále jsem rozklepla 4 vajíčka a posypala strouhaným sýrem na hrubo, přidala další vrstvu řízků, přidala 2 vejce, strouhaný sýr, anglickou slaninu, a další vrstvu řízků, salám paprikáš a nakonec rozšlehanými 2 vejci jsem zalila povrch a dala péct na 160st.C 1,5 hodinu.
zdroj: Gina
všem chutnalo
kuřecí bábovka upečená.JPG
kuřecí bábovka  vyklopená z formy.JPG
kuřecí bábovka v řezu.JPG
28.08.2009 23:33:01
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one