Střecha z Bé Bé sušenek

Na přípravu budeme potřebovat:
1 balíček světlých a 1 balíček tmavých bé bé sušenek, 15 dkg moučkového cukru, 20 dkg másla, 50 dkg obyčejného jemného tvarohu / né z vaničky/- je balen jako máslo/ rum, 2 banány.
Postup Přípravy:
Utřeme máslo s cukrem, tvarohem a ochutíme rumem /používán ruční šlehač/. Na alobal naskládáme jako šachovnici bé bé sušenky 3 řady po 7 kusech/ střídáme světlou a tmavoubarvu/.Potřeme polovinou tvarohového krému a zakryjeme znovu sušenkami bé bé poskládanými jako šachovnice, ale tentokrát na tmavou světlou a obráceně. Rozetřeme zbytek krému a na prostřední řady položíme oloupané banány. Vezmeme tento alobal a z obou delších stran přiklopíme s sobě tak, že se sušenky nahoře spojí do střechy.Po zatuhnutí v lednici polijeme čokoládovou polevou a dáme znovu vychladit. Pak už  jen krájíme a nestačíme se divit, jak dobrůtka mizí.
1.JPG
4.JPG
8.JPG
11.JPG
16.02.2008 14:29:56
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one