sladká mňamka ze zakysek

sladká mňamka ze zakysek

sladká mňamka ze zakysek

Na přípravu budeme potřebovat:

1 balíček sušenek Bebe ..kakaové, dětské piškoty, ovoce,  3 ks zakysané smetana 200ml, cukr.

Do srnčího hřebu si dáme na dno potravinářskou folii, na ní poukládáme sušenky Bebé, které jsme si předem napařili, aby byly ohebné, na ně směs zakysané smetany s cukrem, dle Vaší chuti, ovoce a piškoty a střídáme ještě jednu vrstvu, zakončíme sušenkami Bebé.Nejlépe je připravit večer, aby nám v ledničce dezert pěkně ztuhl do druhého dne.
01.09.2012 16:59:23
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one