Nepečený dort z Bebe sušenek

Nepečený dort z Bebe sušenek.
Na dno dortové formy si dejte pečící papír, použila jsem 2 balíčky bebe světlých a 2 balíčky hnědých bebe, 5 zakysaných smetan, 1 vanilkový cukr, kakao Granko, 2 balíčky čiré dortové želetiny.
Smetany jsem si rozdělila do dvou misek napůl, do jedné dala van.cukr a trošku cukru moučky a do druhé granko. Po okrajích dortové formy jsem ukládala světlé sušenky, které jsem z jedné strany natřela hnědým krémem, další řada byla hnědé sušenky natřené bílým krémem a tak stále dokola až do středu. Nahoru jsem natřela zbytkem krému a dala jsem ovoce, dle vaší chuti a do 500ml vody jsem rozpustila čiré dortové želé s trochou cukru a po vychladnutí jsem dala nahoru.
Dortík si připravte den předem, měl by se odležet cca 20 hodin, pokud se podaří:-)
Dobrou chuť.
S7000911.JPG
S7000915.JPG
20.06.2016 06:40:55
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one