Bábovka z pomazánkového másla- najdete v rubrice mňamky- moučníky a koláče

Bábovka z pomazánkového másla- najdete v rubrice mňamky- moučníky a koláče

Bábovka z pomazánkového másla- najdete v rubrice mňamky- moučníky a koláče

INGREDIENCE:
20dkg pomazánkové másla, 4 vejce, 1 hrnek polohrubé mouky, půl hrnku cukru, 1 pr.do peč., 1 vanilkový cukr, citr.kůra, kakao.

Postup:
Máslo, cukr, vejce ušlehat , pak postupně přidat mouku s pr. do pečeiva/ dávám z prodejny zdravé výživy bez fosfátů/ , vanilkový cukr, citr.kůru/ já nedala/. Těsto nalít do vymazané a vysypané formy a do trochy těsta přidat kakao a po první vrstvě těsta přidat kakaovou vrstvu a ukončit světlou.
Pečeme v předehřáté troubě 45 minut na 175st.C.
Bábovka není vůbec sladká je vláčná a nepochybuju o tom, že by někomu nechutnala, je totiž strašně rychle spotřebovatelná a taky rychle připravená.
Tak dobrou chuť všem, kteří jí taky okoštujou.
Zdraj: mimibazar
02.10.2009 19:45:14
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one