zapečená brokolice s bramborami

zapečená brokolice s bramborami

zapečená brokolice s bramborami

Pekáček si vymažeme olejem a vyložíme nakrájenými brambory, brokolicí dělenou na růžičky.V mléce si rozmícháme  3 vajíčka, přidáme sůl, a 1 káv.lžičku vegety, rozšvrláme a zalijeme touto směsí brambory v pekáčku. Dáme pést do vyhř.trouby na 170st.C  1/2 hodiny pod alobalem, potom odkryjeme, posypeme na hrubo strouhaným sýrem a dáme ještě na 1/4 hod. zapést.
09.01.2009 18:06:31
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one