KNEDLÍKOVÉ PLACIČKY VITANA- BEZMASÉ

KNEDLÍKOVÉ PLACIČKY VITANA- BEZMASÉ

KNEDLÍKOVÉ PLACIČKY VITANA- BEZMASÉ

Na přípravu těchto knedlíkových placiček použijeme těsto VITANA v prášku s rýžovými burizony. Je to velmi rychlé, dobré a je toho dost z uvedeného množství můžete udělat až 45 placiček.
KNEDLÍKOVÉ PLACIČKY:
1 balíček směsi na knedlíky- musí obsahovat burizony, 4 vejce, 4dcl mléka, 4 cibule, 1 pórek, 20 dkg salámu, (může být i uzené maso), sůl, pepř.
cibuli, pórek, uzeninu pokrájíme, smícháme s ostatním a smažíme dozlatova.
Jsou moc dobré teplé i studené.

zdroj: mikori
25.07.2008 20:36:06
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one