OZNÁMENÍ

Chtěla bych Vám všem moc poděkovat za Vaše návštěvy a milé komentáře, ale mým stránkám končí platnost 19.12,2017 a již nebudu licenci dále obnovovat, částka bezmála 5.000.-Kč na rok užívání se dá využít i jinak smysluplněji, ale i tak je mi to moc líto, že nebudu pokračovat. Stránky byly založeny 9.11.2007 mým vnukem Ondrou, válčila jsem zde krásných 10 let. Bylo mi ctí, sdílet mé i Katčiny výtvory a těšilo mě, když se Vám líbily.

Mějte se všichni moc hezky. Přeji Vám ☼ v duši.

Zdraví všechny Eva ♥♥♥
28.11.2017 06:44:37
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (139 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one