Lehké zavinovačky

Lehké zavinovačky

Lehké zavinovačky

Ingredience:
50dkg polohrubé mouky
špetku soli
250ml mléka
5 lžic cukru
6dkg hery
1 polévková lžíce oleje
20g kvasnic
1 tvaroh 4 broskve
Tvaroh rozmíchat s 1 vejcem a cukrem. Těsto po vykynutí rozdělit na 4 díly. Je lehounké, dobře se sním pracuje. Placku vyválet, potřít tvarohem, raději nedávat úplně k okrajům, ať nevyteče náplň při pečení a posázet broskvemi, zavinout a dát na vymaštěný plech sádlem. Jsou z toho množství 4 krásné nohavice. Jednoduché a nenáročné.
Jituš díky za receptík jsou výborné:-)
04.08.2011 18:50:57
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (137 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one