FOCACCIA

wK0Nb8xNdus6uJckUKFbw.jpg
Já ji dělám takto: 400 g hladké mouky, 100g pšeničné celozrné mouky, 350 ml vody, 50ml olivového oleje, 1 lžíce soli,špetku cukru, půlka kostky droždí- těsto nechám klasicky kynout a poté udělám z tohoto množství 2 velké placky. Utvořte prstem do placek důlky a prolijte je olivovým olejem. Já dávám na povrch prolisovaný česnek a kmín. Ale můžete dát, co hrdlo ráčí: olivy, cherry rajčátka, bazalku....... fantazii se meze nekladou. A péct na 220 stupňů asi 20minut.
15.10.2013 22:35:57
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (138 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one