Advent 2017

1. adventní neděle
První adventní neděle je 3. 12. 2017. Lidově se označuje jako železná neděle. V tento den začíná advent a všechno, co je s ním spojeno. Hlavně se nesmí zapomenout na rozsvícení první svíčky na věnci - Naděje.

2. adventní neděle
Druhá adventní neděle vychází na 10. 12. 2017. Označuje se jako bronzová neděle. V obchodech, protože je zrovna po Mikuláši, začíná být celkem plno. Na řadu by mělo rovněž přijít zapálení druhé svíčky na věnci - Mír.

chaloupka z perníku
3. adventní neděle
Třetí adventní připadá na 17. 12. 2017. Tato neděle je známá jako stříbrná neděle. Na věnci se zapálí třetí svíčka - Přátelství. Do Vánoc už moc času nezbývá moc času, ale stále se dá napéct nebo nakoupit dárky.

4. adventní neděle
Čtvrtá adventní neděle bude 24. 12. 2017. Neděle je označována jako zlatá. Letos vychází zrovna na den, kdy je Štědrý den. Již by mělo být všechno připraveno, advent je u konce a zapálí se čtvrtá svíčka - Láska.
05.12.2017 15:15:38
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (139 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one