Švestková povidla...najdete v rubrice mňamky..různé

Švestková povidla...najdete v rubrice mňamky..různé

Švestková povidla...najdete v rubrice mňamky..různé

Švestková povidla bez míchání:

INGREDIENCE:
5 kg švestek, 60 dkg cukru, 3 dcl octa

Umyté švestky vypeckujeme a večer prosypeme cukrem, občas promícháme a necháme do rána stát. Ráno si do hrnce dáme na dno ocet a na to hned vsypeme švestky, vaříme na mírném ohni 6 hodin bez míchání. Když švestky zmenší svůj obsah, sundáme ze sporáku a ponorným mixérem rozmixujeme, ihned plníme do vymytých sklenic. Cukr si můžete přidat podle sladkosti švestek. Povidla jsou jemné konzistence a středně husté.
Z 5 kg švestek mám 5ks  0,7l sklenic a 7 ks 0,3dcl sklenic

Zdroj:
 www.oblubenerecepty.sk  "ILDI"
06.10.2009 14:11:42
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (136 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one