Čokoládová poleva -zařazena v rubrice Mňamky různé

INGREDIECE:
10dkg 100% tuku  /LUKANA nebo  IVA/ ev. o trošku méně sádla, 6 rovných lžic cukru písku, 2 plné lžíce kakaa, 4 lžíce vody, rozpustit  tuk ve vodní lázni, přidáme cukr s kakaem a vodou a mícháme až se cukr rozpustí a poleva začne houstnout.

Zdroj: kuchařinka MIKORI, jinou polevu už nedělám, je výborná na moučník střecha, krásně se natírá na šikmou plochu a nestéká.
Tohle je na velký plech, na dort prý stačí polovina. Poleva má být krásně lesklá, tmavá.
24.09.2009 23:11:33
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (136 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one