štrúdl mojí maminky

štrúdl mojí maminky

štrúdl mojí maminky

Budeme potřebovat na přípravu:

1 vejce celé
30 dkg mouky polohrubé
12 dkg tuku - másla
 8 dkg cukru
1/2 prášku do pečiva
2 lžíce mléka

Zpracujeme těsto a necháme alespoň 1/2 hodinky uležet v ledničce. Potom si vyválíme plát cca 14 cm široky a dlouhý na  délku plechu, dovnitř dáme nastrouhaná jablka, hrozinky posypeme skořicí a cukrem a boky zvedneme nehoru a přitlačíme, pečeme cca 50 minut při 160st.C v horkovzdušné troubě. Z tohoto množství uděláme 2 štrudly.
23.08.2008 15:58:08
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (136 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one