jogurtový krémeš

jogurtový krémeš

Jogurtový krémeš:

1 lístkové těsto 270g vyválíme a dáme na plech, propícháme vidličkou a necháme upéct na 200st. 8-10 minut.
Náplň 1:
1 litr mléka a 3 vanilkové pudinky, 7 polévkových lžic cukru uvaříme  a vmícháme bílý jogurt 250g a ještě horký natíráme na těsto, nahoru poukládáme kulaté piškoty.

Náplň 2:
180ml šlehačky ušlehat / můžete přidat ztužovač/ já jsem nedávala a přidáme 500g bílého jogurtu a 3 vanilkové cukry a natřeme na piškoty a posypeme strouhanou čokoládou.

zdroj: FB Irenkine dobrotky
15.04.2012 19:35:46
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (136 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one