Buchta "Himaláje"

Buchta "Himaláje"

Buchta "Himláje"

Potřebné přísady:

1.těsto:
1 prášek do pečiva/ dávám bez fosfátů z prod.zdravé výživy/ 2 hrnky hladké mouky, 1 hrnek cukru krupice, 1 hrnek mléka, 1/2 hrnku oleje, 2 celá vejce, 2 lžičky kakaa, citr. kůra /nedávala jsem/

2.těsto:
2 tvarohy, 1 vanilkový cukr, 1 vanilkový puding, 1 hrnek cukru moučka, 2 celá vejce, 1 hrnek mléka

Postup přípravy:

1.těsto: Vajíčka vyšleháme s cukrem do pěny, postupně přidáváme olej a pak ostatní přísady. Já jsem si smíchala mouku, pr.do peč. a kakao a jemně ručně vmíchalado již našlehané hmoty, aby to moc neprášilo, hlavně kakao, potom jsem ještě zašlehala šlehačem.

2.těsto: Dělá se stejně jako první těsto, ale je dost řídké, ušlehala jsem šlehací ruční metličkou.

Na vymaštěný a vysypaný plech dáme půlku prvního těsta, na to jemně nalévéme postupně po plechu celé druhé těsto a nahoru nalijeme zbytek prvního těsta. Upečeme pozvolna pomalu. Pekla jsem cca 45 minut na horkovzduch.

Necháme POŘÁDNĚ vychladnout!!

13.03.2010 12:07:55
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (136 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one