Špenátová roláda

Špenátová roláda

Špenátová roláda

Vzhledem k tomu, že je dnes Zelený čtvrtek a měli bychom zkonzumovat něco zeleného, tak jsem upekla tuto špenátovou roládu.


INGREDIENCE:

1 balíček mraženého špenátu, 3 vajíčka, 3 PL hrubé mouky, 1 PL másla

Náplň:
- 1/2 kostky tvarohu, 1/2 kelímku zakysané smetany, 10 dkg sýra nastrouhat/ můžete přidat červenou papriku, já jsem dala cherry rajčatka/

Z rozmraženého špenátu sliju vodu, osolím, opepřím, vmíchám ušlehané žloutky s máslem a pak přidám mouku a ušlehaný sníh. Rozetřu na pečící papír a peču na prostř.roštu asi 1/4 hod. při 190st.C. Po vychladnutí potřu náplní a sroluju.
Mírně jsem nechala zchladnout a můžeme krájet.
Dobrou chuť.
Zdroj: Mikori
20.03.2008 16:56:07
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (136 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one