Sladké potěšení

S7000928.JPG
S7000929.JPG
S7000930.JPG
Uvaříme si v půl litru mléka vanilkový pudink, mírně osladíme, necháme ve vodní lázni zchladit, přidáme 4 lžíce smetany ke šlehání a 1 tvaroh ve vaničce, metličkou promícháme a ukládáme po vrstvách do pohárů, sladký krém, ovesné vločky, spařené hrozinky, další vrstvu krému a na to ovoce dle chuti ( dala jsem mražené ostružiny a borůvky) opět krém a nahoru znovu ovesné vločky a nakonec granko.
DOBROU CHUŤ.
16.07.2016 14:59:44
Eva

Líbí se Vám nový design stránky ?

Ano velmi. (135 | 91%)
Tak na stejno. (5 | 3%)


Chtěla bych moc poděkovat milé Slávce za srdíčko na dlani, moc mě potěšilo.

a ještě k obrázku pár slov....
...pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě " děkuji ", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jeho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. Pošlete to dvěma lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete, udělejte dnes a neodkládejte na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce, co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu-jim je. Děkuji.
A tak podle pravidel mám ocenění poslat dvěma kamarádkám.

Já bych chtěla srdíčko na dlani poslat Adušce...http://kovbojkaada.mypage.cz/ za její šikovnost a ochotu a Jitušce...http://hutule.mypage.cz/  taktéž za její šikovnost a tvořivost
Bohužel už není mezi námi, ale jeho zpěv je nádherný.
Děkuji za Vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one